נובמבר 7, 2022 מאת admin כבוי

מטפים

כיום כל ילד כבר השכיל להבין, כי מטפים מהווים את ציוד בטיחות האש אשר מתפקד בתור אמצעי זהירות מאוד חשוב מפני תרחיש של שריפות. השקעה ברכישה של מטף איכותי מחויבת המציאות בכל בית ובכל משרד רב קומות. כיום חייבים לבנות בניינים מן החשיבה על בטיחות מפני אש, מה שמסב בהכרח להתקנה של ציוד בטיחות אש, כמו למשל – צינורות לכיבוי אש, ספרינקלרים, או כמובן מטפים, וכיוצא בזאת. זהו קו ההגנה הראשון שביכולתו ממש להציל חיים ולמנוע נזק גדול לרכוש במקום.

איך מטפים מיטיבים עם הסביבה?

כאשר נחשפים לעשן באוויר, קודם כל, הוא בהחלט יכול לגרום לנזק ניכר בריאות שלכם, ומעבר לכך, יהיה לכם קשה וממש לא נעים לנשום. שריפה אשר איננה מבוקרת גורמת אף, על הדרך, לנזק לסביבה וזאת באמצעות שחרור של גזי חממה, כמו למשל – פחמן דו חמצני, לאטמוספרה, אשר בתורו תורם להתחממות הגלובלית. מדובר אודות מנעד רב של כימיקלים שמסוגלים אף להסב נזק לחיות ולגרום לאנשים לחלות. בעת השימוש עם מטפים, על מנת לכבות שריפה כבר למן התחלתה, הנכם מגבילים כימיקלים מסוכנים, כמו גם את כמות המים הנדרשת לשם כיבויי השריפה, כך שאתם למעשה מפחיתים את השפעה הסביבתית ובכך אתם מיטיבים עם הסביבה.

מה המשמעות של מטפים ניידים?

כאשר אומרים נייד, בהכרח מתכוונים לקלות אשר בה אפשר להזיז אותו. הנכם עשויים לקחת מטפים ניידים ולעשות בהם שימוש לאלתר במקום התרחשות השריפה, תוך כדי מניעה שלה באופן קל ומהימן למדי. אומנם לא תהיה למטפים בדיוק את אותה ההשפעה כפי שיש לציוד כיבוי אש מקצועי של הכבאים, אך בכל אופן יש להם את היתרון של כיבוי אש באופן מידי. מטף האש הנייד עשוי לעזור לכם לכבות בזה הרגע את השריפה, תוך כדי מניעה של עוד נזקים, בטרם תזעיקו את כוחות ההצלחה. מי שמיומן עם המטפים לכיבוי אש מסוגל לכבות כמעט בשיעור של שמונים אחוזים מן השריפה בבית או במשרד. נתונים שכאלו ממש מבליטים את החשיבות של המטפים לכיבוי אש. ברם, צריך להבין לאשורי שקיימים מנעד רב של סוגי מטפים היום בשוק, על מנת להתכתב בהצלחה עם הדרישות שלהם, וכן לדרגת האש הספציפית או לחלופין לסכנות האורבות בפתח.