פברואר 2, 2022 מאת admin כבוי

עיסויים אפקטיבים

פעם, בעבר הלא רחוק, עיסויים היו מנת חלקם של רק העשירון העליון. השיח היה כי העיסוי נועד בפרט לשם טובות הנאה, ואין בו כל יתרון בריאותי, ובעיקר יקר מאוד. אך עם חלוף השנים, גם תחום העיסויים השתנה ועבר "מתיחת פנים" חדשה, והוא הפך חיש מהר לצורה ידועה של רפואה אלטרנטיבית, שרבים חפצים ביקרה, והמחיר? נהיה שווה לכל כיס. העיסוי מורכב, למעשה, משיטה של מניפולציה טיפולית, שבה לוחצים ומשפשפים את רצועות, גידים, שרירים, ובעיקר רקמות רכות, בעזרת המרפקים, האמות, האצבעות, הידיים, וכולי. המשיכו לקרוא את המאמר הזה, כי רב הנסתר על הגלוי.

האם עיסויים אפקטיביים במצבים של דיכאונות?

עלינו לומר בוודאות, ואף בדקנו את הנושא לעומק, כי עיסויים אירוטיים אפקטיביים מאוד להתמודדות עם מצבים נפשיים, אשר המקור שלהם הוא דיכאונות. באופן כללי, העיסויים מאופיינים זה משחר ההיסטוריה כמקדם מועיל של הפחתת מצבי דיכאון. למרות, שעל פניו נראה, כי לא בוצעו יותר מדי מחקרים, אשר תומכים בהשערה הזאת, אבל המחקרים שכן בוצעו, בהחלט מצדיקים את האמירה הנוקבת שלנו. כמו כן, ישנו מחקר ייחודי שבוצע בתחום זה, והממצאים שלו מעידים על כך, כי לעיסויים יש השפעה ענקית בתור יכולתם להקל על כעסים, כאבים, וכל מיני מצבים נפשיים ירודים למדי. המחקרים הללו מעידים על משך, תדירות ועוצמה מופחתת של חוויית התקף החרדה, כמו גם של השפעה על שינוי מצב רוח, לאופן חיובי יותר, כמובן.

מה הקשר בין קבלת עיסויים לבין שיפור זרימת הדם?

ישנו קשר ישיר בין קבלת עיסויים לבין שיפור מיטבי של זרימת הדם. כאשר העיסויים מוענקים, בתור שיטה של טיפול, יש בכוחם כדי להקל על זרימת הדם, באמצעות הפנייה של דם רווי בחמצן ובכל מיני חומרי מזון ממנו ואליו של השרירים ושל האיברים הפנימיים בגוף האדם. באופן עקרוני, שיפור של זרימת האדם, על ידי העיסויים, מביאה לכדי ריפוי, צמיחה וכן התאוששות מהירה של גוף המטופל. על פי מחקר ספציפי מאוד אשר בוצע בתחום, מלפני קצת יותר משבע שנים, נמצא כי טיפול על ידי עיסוי משפר בהכרח את זרימת הדם הכללית. על פי מחקר שבוצע לפניו, לא בהרבה זמן, נמצא כי בהכרח העיסויים יעילים מכל מיני היבטים בריאותיים, כאשר הניכר שבהם, הוא, כמובן, שיפור של זרימת הדם.